Przejdź do głównej zawartości

Ciepły posiłek dla maluszka
Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?
Przekopałyśmy mnóstwo stron w poszukiwaniu dobrego poradnika i tylko ten https://zakupydlamalucha.pl/jaki-podgrzewacz-do-butelek-opinie/, mi się jako tako spodobał,  korzystaliście kiedyś z niego? Jakiej firmy podgrzewacz polecacie? Nie chcę kupić jakiegoś bubla, który zaraz trzeba będzie wymienić. Może postawić na markę Chicco? Jakieś opinie?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Zdrowe jedzenie mit czy prawda?

Czy istnieje coś takiego jak zdrowe jedzenie? Moim zdaniem nie, bo wszędzie teraz dodają różnego rodzaju chemii i ulepszaczy by szybciej rosło, czy lepiej smakowało. Trochę więc się śmieje, jak widzę takie hasła w stylu „Odżywiaj się zdrowo”. Można oczywiście stosować różne diety pudełkowe, jestem bardzo za, ale to nas nie uchroni od szkodliwego jedzenia, bo nigdy nie mamy 100% pewności, co w danym produkcie się znajduje. Chyba że wyhodujemy go sami.