Przejdź do głównej zawartości

Ciepły posiłek dla maluszka
Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?
Przekopałyśmy mnóstwo stron w poszukiwaniu dobrego poradnika i tylko ten https://zakupydlamalucha.pl/jaki-podgrzewacz-do-butelek-opinie/, mi się jako tako spodobał,  korzystaliście kiedyś z niego? Jakiej firmy podgrzewacz polecacie? Nie chcę kupić jakiegoś bubla, który zaraz trzeba będzie wymienić. Może postawić na markę Chicco? Jakieś opinie?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Czy warto w taki upał układać włosy?

Jak się czujecie, kiedy na dworze taka duchota? Oczywiście, nie wiem, jak jest na Pomorzu, ale podobno tak jest w całej Polsce. Zazdroszczę wszystkim urlopowiczom takiej pogody, a współczuję nam pracownikom, którzy muszą się nieraz kisić w jednym biurze i to bez klimatyzacji czasem. To prawda, że pracodawcy powinni zapewnić jak najlepsze warunki swoim pracownikom, ale wiele z nich niestety tego nie przestrzega, za to dużo wymaga. Dzisiaj nawet nie warto układać żadnych fryzur, bo i tak się zepsują