Przejdź do głównej zawartości

Bieganie i bycie fit.Rozpoczynam swoją przygodę z bieganiem, ale nie wiem jak się za to kompletnie zabrać. Może po prostu zapisać się do jakiejś biegowej sekcji? Co myślicie? Nie uważacie, że jest jakaś dziwna moda na bieganie, zupełnie jak być fit. Nie wiem, czy to jest takie dobre, ale chyba tak, bo dzięki temu się bardziej integrujemy jako społeczeństwo. Nie sądzicie? Mam nadzieję, że wytrzymam kondycyjnie te całe bycie fit-biegowym.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Czy warto w taki upał układać włosy?

Jak się czujecie, kiedy na dworze taka duchota? Oczywiście, nie wiem, jak jest na Pomorzu, ale podobno tak jest w całej Polsce. Zazdroszczę wszystkim urlopowiczom takiej pogody, a współczuję nam pracownikom, którzy muszą się nieraz kisić w jednym biurze i to bez klimatyzacji czasem. To prawda, że pracodawcy powinni zapewnić jak najlepsze warunki swoim pracownikom, ale wiele z nich niestety tego nie przestrzega, za to dużo wymaga. Dzisiaj nawet nie warto układać żadnych fryzur, bo i tak się zepsują