Przejdź do głównej zawartości

Bieganie i bycie fit.Rozpoczynam swoją przygodę z bieganiem, ale nie wiem jak się za to kompletnie zabrać. Może po prostu zapisać się do jakiejś biegowej sekcji? Co myślicie? Nie uważacie, że jest jakaś dziwna moda na bieganie, zupełnie jak być fit. Nie wiem, czy to jest takie dobre, ale chyba tak, bo dzięki temu się bardziej integrujemy jako społeczeństwo. Nie sądzicie? Mam nadzieję, że wytrzymam kondycyjnie te całe bycie fit-biegowym.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Zdrowe jedzenie mit czy prawda?

Czy istnieje coś takiego jak zdrowe jedzenie? Moim zdaniem nie, bo wszędzie teraz dodają różnego rodzaju chemii i ulepszaczy by szybciej rosło, czy lepiej smakowało. Trochę więc się śmieje, jak widzę takie hasła w stylu „Odżywiaj się zdrowo”. Można oczywiście stosować różne diety pudełkowe, jestem bardzo za, ale to nas nie uchroni od szkodliwego jedzenia, bo nigdy nie mamy 100% pewności, co w danym produkcie się znajduje. Chyba że wyhodujemy go sami.