Przejdź do głównej zawartości

Pierwszy wpis.

Wbrew pozorom nie będzie to tylko podróżniczy blog. Będzie tutaj o wszystkim, o czym warto przeczytać. Postaram się jednak, żeby to nie był ten sam jeden z wielu. Nie zdziwcie się, jeśli tu trochę ponarzekam, bo mam do tego skłonności. Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że każdy ma prawo do narzekania. Nie będę pisać tu jednak o tym za często. W większości będę pisać o muzyce, kosmetykach czy innych ważnych sprawach.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Czy warto w taki upał układać włosy?

Jak się czujecie, kiedy na dworze taka duchota? Oczywiście, nie wiem, jak jest na Pomorzu, ale podobno tak jest w całej Polsce. Zazdroszczę wszystkim urlopowiczom takiej pogody, a współczuję nam pracownikom, którzy muszą się nieraz kisić w jednym biurze i to bez klimatyzacji czasem. To prawda, że pracodawcy powinni zapewnić jak najlepsze warunki swoim pracownikom, ale wiele z nich niestety tego nie przestrzega, za to dużo wymaga. Dzisiaj nawet nie warto układać żadnych fryzur, bo i tak się zepsują