Przejdź do głównej zawartości

Jak tam idzie naszym w siatkówkę?



Nie mam czasu oglądać rozgrywek siatkarskich, chociaż bardzo lubię. Jak tam idzie naszym siatkarzom, chyba ostatnio coś przegrali z Brazylią 3:1, czyli cieniutko. Ile jeszcze przed nami, na jakim jesteśmy etapie? Bo ja szczerze jestem ostatnio mało doinformowana. Ostatnio mi moja mama powiedziała, że któryś ze sportowców miał niedawno wesele, ale już, jaki to nie wiedziała. Ktoś wie coś na ten temat?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Kino letnie

Bierzecie czasem udział w kinie letnim? Ja bardzo lubię to przedsięwzięcie, można dzięki temu poznać nowe hity kinowe, a w dodatku grono ciekawych osób. Niestety jednak, często się zdarza, że wyświetlany film już oglądałam, a nie lubię widzieć tego samego filmu po kilka razy. Szkoda, że w kinie pod chmurką nie puszczają nigdy nowości kinowych, tylko to, co już było kiedyś wyemitowane.