Przejdź do głównej zawartości

Jak tam idzie naszym w siatkówkę?Nie mam czasu oglądać rozgrywek siatkarskich, chociaż bardzo lubię. Jak tam idzie naszym siatkarzom, chyba ostatnio coś przegrali z Brazylią 3:1, czyli cieniutko. Ile jeszcze przed nami, na jakim jesteśmy etapie? Bo ja szczerze jestem ostatnio mało doinformowana. Ostatnio mi moja mama powiedziała, że któryś ze sportowców miał niedawno wesele, ale już, jaki to nie wiedziała. Ktoś wie coś na ten temat?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Czy warto w taki upał układać włosy?

Jak się czujecie, kiedy na dworze taka duchota? Oczywiście, nie wiem, jak jest na Pomorzu, ale podobno tak jest w całej Polsce. Zazdroszczę wszystkim urlopowiczom takiej pogody, a współczuję nam pracownikom, którzy muszą się nieraz kisić w jednym biurze i to bez klimatyzacji czasem. To prawda, że pracodawcy powinni zapewnić jak najlepsze warunki swoim pracownikom, ale wiele z nich niestety tego nie przestrzega, za to dużo wymaga. Dzisiaj nawet nie warto układać żadnych fryzur, bo i tak się zepsują