Przejdź do głównej zawartości

Jaki był Wasz największy dystans jaki zdołaliście przebiec?


Mój na razie bardzo słaby, bo pięć kilometrów, ale mam nadzieję, że jak wykuruję nogę to uda się poprawić ten dystans. Ja teraz częściej siedzę na siłowni lub na fitnessie niż biegam, bo jakoś tam mnie teraz więcej ciągnie. Siadam sobie tam na rowerek i jazda trzeba ćwiczyć nogi, bo lato się zbliża. A wy jakie ćwiczenia najbardziej lubicie, jak jesteście na siłowni?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Kino letnie

Bierzecie czasem udział w kinie letnim? Ja bardzo lubię to przedsięwzięcie, można dzięki temu poznać nowe hity kinowe, a w dodatku grono ciekawych osób. Niestety jednak, często się zdarza, że wyświetlany film już oglądałam, a nie lubię widzieć tego samego filmu po kilka razy. Szkoda, że w kinie pod chmurką nie puszczają nigdy nowości kinowych, tylko to, co już było kiedyś wyemitowane.