Przejdź do głównej zawartości

Jaki był Wasz największy dystans jaki zdołaliście przebiec?


Mój na razie bardzo słaby, bo pięć kilometrów, ale mam nadzieję, że jak wykuruję nogę to uda się poprawić ten dystans. Ja teraz częściej siedzę na siłowni lub na fitnessie niż biegam, bo jakoś tam mnie teraz więcej ciągnie. Siadam sobie tam na rowerek i jazda trzeba ćwiczyć nogi, bo lato się zbliża. A wy jakie ćwiczenia najbardziej lubicie, jak jesteście na siłowni?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Czy warto w taki upał układać włosy?

Jak się czujecie, kiedy na dworze taka duchota? Oczywiście, nie wiem, jak jest na Pomorzu, ale podobno tak jest w całej Polsce. Zazdroszczę wszystkim urlopowiczom takiej pogody, a współczuję nam pracownikom, którzy muszą się nieraz kisić w jednym biurze i to bez klimatyzacji czasem. To prawda, że pracodawcy powinni zapewnić jak najlepsze warunki swoim pracownikom, ale wiele z nich niestety tego nie przestrzega, za to dużo wymaga. Dzisiaj nawet nie warto układać żadnych fryzur, bo i tak się zepsują