Przejdź do głównej zawartości

Mężczyźni a okazywanie słabości


Tak się czasem zastanawiam, czy mężczyznom jest ciężko przyznać się do łez i do chwil słabości? Myślę, że tym, że słabszym poczuciem własnej wartości jest gorzej, ale to tylko moje odczucia i obserwacje, więc mogę się mylić. Myślę, że czym większe poczucie własnej wartości, tym mężczyzna nie widzi problemu w tym, żeby powiedzieć komuś o swoich słabościach. Gorzej już jest, jak ktoś ma zbyt wygórowane ambicje i chce podwyższyć swoje ego, ale to nie notka na ten temat. Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Zdrowe jedzenie mit czy prawda?

Czy istnieje coś takiego jak zdrowe jedzenie? Moim zdaniem nie, bo wszędzie teraz dodają różnego rodzaju chemii i ulepszaczy by szybciej rosło, czy lepiej smakowało. Trochę więc się śmieje, jak widzę takie hasła w stylu „Odżywiaj się zdrowo”. Można oczywiście stosować różne diety pudełkowe, jestem bardzo za, ale to nas nie uchroni od szkodliwego jedzenia, bo nigdy nie mamy 100% pewności, co w danym produkcie się znajduje. Chyba że wyhodujemy go sami.

Warto pamiętać o naszej wątrobie

Czy słyszeliście o akcji, dzięki której można zrobić test swojej wątroby? Moim zdaniem to fajna akcja. Ja zresztą lubię wypełniać różnego rodzaju testy online. Można się w ten sposób bardzo dużo ciekawych informacji dowiedzieć, a jednocześnie poszerzyć swoją wiedzę. Wiedzieliście, że nasza wątroba pełni aż 500 funkcji w naszym organizmie? Warto trochę poczytać o tych naszych narządach.