Przejdź do głównej zawartości

Mężczyźni a okazywanie słabości


Tak się czasem zastanawiam, czy mężczyznom jest ciężko przyznać się do łez i do chwil słabości? Myślę, że tym, że słabszym poczuciem własnej wartości jest gorzej, ale to tylko moje odczucia i obserwacje, więc mogę się mylić. Myślę, że czym większe poczucie własnej wartości, tym mężczyzna nie widzi problemu w tym, żeby powiedzieć komuś o swoich słabościach. Gorzej już jest, jak ktoś ma zbyt wygórowane ambicje i chce podwyższyć swoje ego, ale to nie notka na ten temat. Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Czy warto w taki upał układać włosy?

Jak się czujecie, kiedy na dworze taka duchota? Oczywiście, nie wiem, jak jest na Pomorzu, ale podobno tak jest w całej Polsce. Zazdroszczę wszystkim urlopowiczom takiej pogody, a współczuję nam pracownikom, którzy muszą się nieraz kisić w jednym biurze i to bez klimatyzacji czasem. To prawda, że pracodawcy powinni zapewnić jak najlepsze warunki swoim pracownikom, ale wiele z nich niestety tego nie przestrzega, za to dużo wymaga. Dzisiaj nawet nie warto układać żadnych fryzur, bo i tak się zepsują