Przejdź do głównej zawartości

Mężczyźni a okazywanie słabości


Tak się czasem zastanawiam, czy mężczyznom jest ciężko przyznać się do łez i do chwil słabości? Myślę, że tym, że słabszym poczuciem własnej wartości jest gorzej, ale to tylko moje odczucia i obserwacje, więc mogę się mylić. Myślę, że czym większe poczucie własnej wartości, tym mężczyzna nie widzi problemu w tym, żeby powiedzieć komuś o swoich słabościach. Gorzej już jest, jak ktoś ma zbyt wygórowane ambicje i chce podwyższyć swoje ego, ale to nie notka na ten temat. Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Kino letnie

Bierzecie czasem udział w kinie letnim? Ja bardzo lubię to przedsięwzięcie, można dzięki temu poznać nowe hity kinowe, a w dodatku grono ciekawych osób. Niestety jednak, często się zdarza, że wyświetlany film już oglądałam, a nie lubię widzieć tego samego filmu po kilka razy. Szkoda, że w kinie pod chmurką nie puszczają nigdy nowości kinowych, tylko to, co już było kiedyś wyemitowane.