Przejdź do głównej zawartości

Przesadzony trening

Jak się macie? Ja dzisiaj chyba przeholowałam z treningiem i będę musiała mieć raczej większą przerwę. Chyba mam jakąś poważną kontuzję, jutro idę do lekarza. Na razie piszę do Was z kanapy wyciągnięta, jak długa. Mam nadzieję tylko, że to nic poważnego, bo dosyć słabo to wygląda na razie. Ciekawe jak ja dojdę jutro do pracy, bo strasznie mnie boli.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Kino letnie

Bierzecie czasem udział w kinie letnim? Ja bardzo lubię to przedsięwzięcie, można dzięki temu poznać nowe hity kinowe, a w dodatku grono ciekawych osób. Niestety jednak, często się zdarza, że wyświetlany film już oglądałam, a nie lubię widzieć tego samego filmu po kilka razy. Szkoda, że w kinie pod chmurką nie puszczają nigdy nowości kinowych, tylko to, co już było kiedyś wyemitowane.