Przejdź do głównej zawartości

Julia Marcel- Andrew
Dawno nie słuchałam już Julki, praktycznie nawet o niej zapomniałam. Aż dzisiaj włączam komputer, a tu taka propozycja na dziś się wyświetla. Lubicie jej piosenki? Wiem, że niektórzy nie bardzo ją tolerują, ale jestem pewna, że gdyby posłuchali więcej jej kawałków, to by na pewno zmienili zdanie. Zresztą posłuchajcie sami i oceńcie. Zostawiam Was z tym kawałkiem.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dylemat z pulsometrem do biegania

Mój znajomy zaczął od niedawna biegać, tak już całkiem na poważnie. Wziął już kilka razy udział w maratonach i chyba spodobało mu się to na dobre. Prosił mnie, żebym rozejrzała się za jakimś fajnym i dobrym pulsometrem do biegania.

Ciepły posiłek dla maluszka

Szukamy wraz z mamą dobrego podgrzewacza do butelek, poradzicie nam, który najlepiej wybrać?

Czy warto w taki upał układać włosy?

Jak się czujecie, kiedy na dworze taka duchota? Oczywiście, nie wiem, jak jest na Pomorzu, ale podobno tak jest w całej Polsce. Zazdroszczę wszystkim urlopowiczom takiej pogody, a współczuję nam pracownikom, którzy muszą się nieraz kisić w jednym biurze i to bez klimatyzacji czasem. To prawda, że pracodawcy powinni zapewnić jak najlepsze warunki swoim pracownikom, ale wiele z nich niestety tego nie przestrzega, za to dużo wymaga. Dzisiaj nawet nie warto układać żadnych fryzur, bo i tak się zepsują